Podziel sie!

Od kiedy pojawiły się programy typu "Taniec z gwiazdami", czy "You can dance", Polki oszalały na punkcie zajęć tanecznych. Taniec nie tylko odpręża i poprawia humor, ale co potwierdzają gwiazdy pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Dziś przegląd zajęć w całej Polsce. Czego możesz się spodziewać po niektórych formach takich ćwiczeń?

Oferta tańców jest coraz bardziej bogata. Kluby fitness przeżywają prawdziwy "boom" na ten rodzaj zajęć. Ale skąd wiadomo, które wybrać i czego się po nich spodziewać? Kieruj się przy wyborze muzyką, którą lubisz i tempem. Zapytaj trenerów, które zajęcia polecają dla osób w twoim wieku. Dużo zależy też od poziomu odwagi, jaki w sobie masz. Jeśli czujesz się skrępowana nie wybieraj zajęć typu taniec brzucha, bo zamiast relaksu spotka cię stres. Zastanów się czy oczekujesz odprężenia, czy chcesz nabyć pewności siebie i dostać prawdziwy wycisk. Poniżej przegląd niektórych zajęć tanecznych, jakie możesz spotkać w ofercie klubów. Już wkrótce relacje z treningów!

 

 • SALSA i LATINO - zajęcia dla osób, które chcą się wyszaleć po całym dniu w pracy. Zajęcia są bardzo dynamiczne, więc spodziewaj się dużego, ale przyjemnego wycisku. Zajęcia dla fanów muzyki i kroków latynoskich.
 • AERODANCE - najbardziej dynamiczne zajęcia spośród wszystkich, dostępnych na rynku. Łączą w sobie elementy różnych tańców: hip hopu, latino i house, a czsem jazzu.
 • SENSUAL DANCE - taniec zmysłowy, niezwykle odprężający i uczący zmysłowości. Tu dowiesz się jak poruszać się kobieco i zmysłowo zarazem. Łączy w sobie elementy burleski, kabaretu i jazzu. To forma przy której możesz się zrelaksować.
 • TANIEC BRZUCHA - zdobywa coraz więcej fanek w Polsce, choć jest tańcem pochodzenia arabskiego. Tu czeka cię dobra zabawa i wzmocnienie niemal wszystkich mięśni. Tu pracują ręce, górna część tułowia, brzuch i uda. W zajęcia wpleciona jest niezwykła choreografia.
 • AFRO DANCE - tu poczujesz ducha historii afrykańskich plemion. Na tych zajęciach wyciszysz umysł i pozbędziesz się negatywnych uczuć. Nauczysz się wyrażać emocje i uspokoisz umysł. Na zajęciach angażowane są wszystkie mięśnie.
 • HIP HOP - to najbardziej nowoczesne zajęcia, na których spodziewaj się dużej dawki energii i dużej grupy młodzieży. Dynamiczny trening i odpowiednio dobrana choreografia sprawią, że szybko zgubisz zbędne kilogramy, a przy tym czeka cię świetna zabawa.
 • SAMBA BRAZIL - zajęcia mogą cię przenieść prosto do Rio de Janerio. Samba wzmacnia mięśnie nóg, ud i pośladków. Daje dużą dawkę energii, ale wymaga też sporej kondycji.
 • BALET - to zajęcia, które pozwolą ci rozciągnąć wszystkie mięśnie. Wymagają precyzji wykonania choreografii, ale uczą prawidłowej postawy, elastyczności i gibkości. Wskazane dla osób z dużą wrażliwością estetyczną. Muzyka pozwala się odprężyć i wyciszyć.
 • DANCEHALL - zajęcia rodem z Jamajki. Szybki i żywy trening pobudzi cię do życia po ciężkim dniu. Tu nauczysz się hip-hopowych rytmów. Zajęcia są dynamiczne i intensywne, dlatego szybko pozwolą ci odzyskać formę.
 • EROTIC DANCE - najbardziej zmysłowy taniec, ale tylko dla odważnych. Tu nauczysz się kocich i seksownych ruchów.
 • FUNKY JAZZ - jedna z najpopularniejszych w tej chwili form. Jest połączeniem techniki tańca ulicznego i techniki jazzowej. Świetna, dynamiczna muzyka wprowadzi cię w doskonały nastrój, a tempo zajęć pozwoli odzyskać smukłą figurę.

Danuta Studencka-Derkacz

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Jedyne takie miejsce w sercu miasta. Daj się zaskoczyć!
Choć dres stał się niemal symbolem niektórych grup społecznych lub miast,...
Nie daj się jesienno-zimowym szarugom i zadbaj o swoją formę równie...
Najnowsza kolekcja Pumy zachwyca kolorem i funkcjonalnością. Obejrzyj...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.