Podziel sie!

tonic cream_510xKrem wzmacniający, modelujący i nadający włosom grubość.

AND to minimalizm formy zawarty w estetycznym wzornictwie opakowań, oraz maksimum kreacji, możliwej do uzyskania dzięki właściwościom poszczególnych produktów. AND to starannie dobrane substancje czynne, przeciwutleniacze oraz filtry UV, które zapewniają odżywienie, ochronę i regenerację włosów. Lekka, nieobciążająca włosów konsystencja oraz delikatny zapach podkreślają ich naturalność, a zaawansowana technologia KEMON gwarantuje niezawodność w osiągnięciu założonych celów.

Efekt? Błyszczące, miękkie i jedwabiste włosy, w pełni naturalnie utrwalone i niepowtarzalnie zmysłowe w dotyku.

Krem wzmacniający, modelujący i nadający włosom grubość. Poskramia niesforne kosmyki, kształtuje loki i napełnia je życiem, sprawiając, że stają się one miękkie, lekkie i naturalnie błyszczące. Nie obciąża włosów.

Sposób użycia:

Odpowiednią ilość produktu, zależnie od długości włosów, rozprowadzić równomiernie na umytych i lekko osuszonych włosach, pozwalając im na wchłonięcie produktu. Następnie włosy należy rozczesać i wysuszyć stosownie do wybranego stylu.

cena: 66 zł, pojemność: 150 ml

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.