Podziel sie!

Eveline logo_P432Firma Eveline Cosmetics to największy polski producent i eksporter kosmetyków. Na rynku polskim istnieje od prawie 30 lat. Ich produkty dostępne są we wszystkich największych sieciach handlowych oraz sklepach kosmetycznych i drogeriach w całej Polsce.

Stale udoskonalając swoje produkty oraz dostosowując je do potrzeb i zmian rynkowych, marka Eveline rozwija ofertę firmy oraz inwestuje w sieć dystrybucyjną na rynku polskim. Dzięki prowadzonym działaniom wartość sprzedaży produktów Eveline stale wzrasta – od 2004 roku zwiększyła wzrost sprzedaży aż czterokrotnie. W kategorii kosmetyków antycellulitowych i wyszczuplających osiągnęli pozycję lidera, zarówno pod względem udziałów wartościowych, jak i ilościowych, a seria Slim Extreme 3D jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii kosmetyków wyszczuplających w Polsce.

Produkty tej marki są również stale nagradzane, zarówno przez konsumentki (Doskonałość Twój Styl, Laur Konsumenta, Oskar Kosmetyków, Prix De Beaute, Qltowy Kosmetyk, etc.) jak również przez środowiska biznesowe. Zaufanie konsumentów oraz zdobyte nagrody mobilizują markę do dalszego działania oraz rozwoju na krajowym rynku.

Marki Kosmetyczne

KEMON

Kemon to włoski styl i smak, ale przede wszystkim najlepsi fryzjerzy w...

Clarena

Clarena to jeden z największych polskich producentów kosmetyków...

Eveline

Firma Eveline Cosmetics to największy polski producent i eksporter...

Soraya

Marka Soraya powstała w 1984 roku. To jedna z bardziej popularnych firm...

M.A.C.

MAC (Make-up Art Cosmetics), wiodąca marka profesjonalnych kosmetyków...

Farmona

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA to producent dermokosmetyków...

Lirene

Kosmetyki Lirene są opracowywane przez ekspertów Laboratorium Naukowego...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Figi, stringi, brazyliany, hipstery, bokserki - czym się różnią?
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...