Podziel sie!

Eveline logo_P432Firma Eveline Cosmetics to największy polski producent i eksporter kosmetyków. Na rynku polskim istnieje od prawie 30 lat. Ich produkty dostępne są we wszystkich największych sieciach handlowych oraz sklepach kosmetycznych i drogeriach w całej Polsce.

Stale udoskonalając swoje produkty oraz dostosowując je do potrzeb i zmian rynkowych, marka Eveline rozwija ofertę firmy oraz inwestuje w sieć dystrybucyjną na rynku polskim. Dzięki prowadzonym działaniom wartość sprzedaży produktów Eveline stale wzrasta – od 2004 roku zwiększyła wzrost sprzedaży aż czterokrotnie. W kategorii kosmetyków antycellulitowych i wyszczuplających osiągnęli pozycję lidera, zarówno pod względem udziałów wartościowych, jak i ilościowych, a seria Slim Extreme 3D jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii kosmetyków wyszczuplających w Polsce.

Produkty tej marki są również stale nagradzane, zarówno przez konsumentki (Doskonałość Twój Styl, Laur Konsumenta, Oskar Kosmetyków, Prix De Beaute, Qltowy Kosmetyk, etc.) jak również przez środowiska biznesowe. Zaufanie konsumentów oraz zdobyte nagrody mobilizują markę do dalszego działania oraz rozwoju na krajowym rynku.

Marki Kosmetyczne

KEMON

Kemon to włoski styl i smak, ale przede wszystkim najlepsi fryzjerzy w...

Farmona

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA to producent dermokosmetyków...

Clarena

Clarena to jeden z największych polskich producentów kosmetyków...

Soraya

Marka Soraya powstała w 1984 roku. To jedna z bardziej popularnych firm...

Lirene

Kosmetyki Lirene są opracowywane przez ekspertów Laboratorium Naukowego...

Eveline

Firma Eveline Cosmetics to największy polski producent i eksporter...

M.A.C.

MAC (Make-up Art Cosmetics), wiodąca marka profesjonalnych kosmetyków...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Zbliża się lato i słońce świeci coraz mocniej. Warto zaopatrzyć się w...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.