Podziel sie!

logo clarena_207C_i_cool_gray_9_C_poziomClarena to jeden z największych polskich producentów kosmetyków profesjonalnych. Firma jest obecna na rynku od 1998 roku i specjalizuje się w obsłudze gabinetów kosmetycznych oraz dostarczaniu wysokiej jakości preparatów pielęgnacyjnych, dermokosmetyków i specjalistycznego sprzętu zabiegowego. Oferta Clareny obejmuje również innowacyjne kosmetyki dla klientów indywidualnych, a także autorskie zabiegi pielęgnacyjne.

Innowacyjne, profesjonalne kosmetyki Clareny w Polsce znane są od czternastu lat. Wysoko cenią je specjaliści z branży kosmetycznej, którzy chętnie zaopatrują swoje salony i gabinety w kosmoceutyki i sprzęt zabiegowy Clareny. Dzięki dynamicznemu rozwojowi oraz wysokiej jakości produktów firma szybko dołączyła do wąskiego grona liderów w swojej branży. Takich miejsc, do których Clarena dostarcza swoje produkty jest obecnie w naszym kraju kilkanaście tysięcy, a spośród nich możemy wymienić aż 6 tysięcy salonów kosmetycznych, pracujących wyłącznie na preparatach wrocławskiej marki. Nieustannie rośnie także zapotrzebowanie na produkty Clareny wśród klientów indywidualnych, którzy korzystają z bogatej oferty kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji domowej. Taką tendencję prezes firmy Patricia Popławska zaobserwowała również za granicą. W związku z tym firma wyszła naprzeciwko potrzebom klientów i uruchomiła we wrześniu 2012 roku swój Oficjalny Sklep Internetowy www.e-clarena.eu, w którym można zaopatrzyć się we wszystkie kosmetyki Clareny przeznaczone do indywidualnej pielęgnacji domowej. Ze sklepu mogą korzystać także klienci zagraniczni, specjalnie dla nich uruchomiono trzy wersje językowe – angielską, francuską i rosyjską.

Obecnie Clarena posiada trzy Centra Kosmetyczno-Sprzedażowe w Polsce: w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. oraz dwa za granicą: w Brukseli i Londynie. Ponadto działają dwa markowe stoiska Clareny w galeriach handlowych – Magnolia Park we Wrocławiu i Malta w Poznaniu. Kupując tam kosmetyki możemy od razu na miejscu skorzystać bezpłatnie z profesjonalnej diagnostyki skóry oraz kosmetycznych porad eksperta. Marka działa aktywnie również na arenie międzynarodowej. Poza posiadaniem zagranicznych oddziałów produkty Clareny są eksportowane do 19 państw w Europie, a proces ekspansji marki na rynki zagraniczne wciąż się rozwija.

Kosmetyki Clarena opracowywane są przez ekspertów i tworzone na bazie najwyższej jakości komponentów – tak, aby spełniały indywidualne wymagania każdego rodzaju skóry. Stanowią efekt połączenia tradycyjnych receptur z innowacyjnymi surowcami powstałymi w oparciu o najnowsze, nierzadko pionierskie osiągnięcia w dziedzinie biotechnologii, kosmetologii i farmaceutyki. Dzięki starannemu doborowi roślinnych ekstraktów oraz wysokiej jakości substancji aktywnych powstają pełne, synergicznie działające linie kosmetyczne kierowane zarówno do profesjonalistów jak i klientów indywidualnych.

Clarena była wielokrotnie nagradzana za profesjonalizm oraz wysoką jakość produktów. Wśród przyznanych firmie wyróżnień znalazły się między innymi:

• dwukrotnie Luksusowa Marka Roku 2011 i 2012

• Gepard Biznesu 2012

• Efektywna Firma 2012

• WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców 2011,

• Ekspert Urody 2010 za zabieg „Diamentowy Lift",

• Gazela Biznesu 2010,

• Best Beauty Buys 2010 za mleczko łagodzące z linii Sensitive,

• Beauty Premium 2010 w kategorii: Kosmetyki profesjonalne pielęgnacyjne,

• Przedsiębiorstwo Fair Play 2010,

• Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza 2009, w kategorii: Innowacyjność

Marki Kosmetyczne

Eveline

Firma Eveline Cosmetics to największy polski producent i eksporter...

KEMON

Kemon to włoski styl i smak, ale przede wszystkim najlepsi fryzjerzy w...

M.A.C.

MAC (Make-up Art Cosmetics), wiodąca marka profesjonalnych kosmetyków...

Farmona

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA to producent dermokosmetyków...

Lirene

Kosmetyki Lirene są opracowywane przez ekspertów Laboratorium Naukowego...

Soraya

Marka Soraya powstała w 1984 roku. To jedna z bardziej popularnych firm...

Clarena

Clarena to jeden z największych polskich producentów kosmetyków...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Moda nie dotyczy tylko ubrań. Choinka też może być modna! Zobacz kolekcje...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...