Podziel sie!

logo_lireneKosmetyki Lirene są opracowywane przez ekspertów Laboratorium Naukowego Lirene w oparciu o najnowsze zaawansowane technologie i wyjątkowe kompleksy składników aktywnych. Markę założyła Irena Eris, która przoduje w rankingach kobiet sukcesu.

Aby sprostać oczekiwaniom coraz bardziej wymagających konsumentek, tworząc kosmetyki Lirene, eksperci kierują się 4 ZASADAMI:

  • Działanie produktów Lirene potwierdzone jest wynikami zaawansowanych badań naukowych In Vivo i In Vitro.
  • Zarówno składniki, jak i finalne produkty sprawdzane są przy pomocy wyspecjalizowanych badań, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo stosowania.
  • Eksperci naukowi marki nieustannie poszukują nowych składników i technologii pozwalających tworzyć coraz doskonalsze produkty.
  • Celem marki jest dostarczenie skutecznego kosmetyku, który będzie spełniał oczekiwania pod względem aplikacji, konsystencji i zapachu.

Gwarantem wysokiego standardu i skuteczności kosmetyków jest połączenie wiedzy i doświadczenia ekspertów z Laboratorium Naukowego Lirene z wieloetapowym procesem dermatologicznego badania skuteczności wszystkich wprowadzanych kosmetyków. Badania In Vivo są badaniami aplikacyjnymi prowadzonymi wśród dużej bazy probantów obejmującej ponad 3 tysiące ochotników. Skuteczność produktów sprawdzana jest dwutorowo: w badaniach aparaturowych, które przedstawiają wyniki obiektywne, niezależne od odczuć konsumentek. Warunkiem wprowadzenia danego produktu na rynek jest osiągniecie zakładanego, wysokiego poziomu satysfakcji ze stosowania kosmetyku.

Badania In Vitro to badania na wyizolowanych komórkach skóry. W ten sposób sprawdzane jest działanie składników aktywnych i kompleksów oraz synergizm ich działania. Przeprowadzenie takich badań pozwala na stwierdzenie skuteczności działania danego komponentu, jego najlepszej dawki oraz bezpieczeństwa stosowania.

Badania in vivo i in vitro, prowadzone pod nadzorem specjalistów - lekarzy dermatologów - pozwalają na tworzenie skutecznych kosmetyków o najwyższej jakości. Potwierdzeniem tego są opinie tysięcy zadowolonych klientek.

Każdy tworzony kosmetyk musi spełniać oczekiwania klientek i musi być bezpieczny w stosowaniu. Dlatego bardzo uważnie sprawdzane są zarówno składniki, jak i gotowe receptury.

Lista nagród i wyróżnień dla marki Lirene jest ogromna. Tylko w 2010 roku Lirene zdobyła I miejsce w szóstej edycji programu „LAUR KONSUMENTA 2010" w kategorii "balsamy brązujące", a linia Lirene Natural Look została uznana Odkryciem Roku 2010 w programie "Laur Konsumenta/ Klienta 2010". W szesnastej edycji konkursu, linia Lirene Body Sensitive uhonorowana została tytułem Doskonałość Roku 2010 w kategorii „Kosmetyki polskie – pielęgnacja ciała". Po raz pierwszy w historii, głosami niezależnej Rady Marek, prestiżową nagrodę Superbrand otrzymała też marka Lirene. Wyróżnienie to oznacza uznanie jej jako jednej z najsilniejszych i najbardziej rozpoznawanych na polskim rynku marek konsumenckich. Wśród najlepszych nowości kosmetycznych roku 2010 znalazły się kosmetyki marki Lirene, które zajęły I miejsce w kategorii: „pielęgnacja ciała – produkty do higieny intymnej" oraz otrzymały wyróżnienie w kategorii „pielęgnacja ciała – kosmetyki do oczyszczania ciała".

Strona internetowa marki: www.lirene.pl

Marki Kosmetyczne

Soraya

Marka Soraya powstała w 1984 roku. To jedna z bardziej popularnych firm...

Lirene

Kosmetyki Lirene są opracowywane przez ekspertów Laboratorium Naukowego...

M.A.C.

MAC (Make-up Art Cosmetics), wiodąca marka profesjonalnych kosmetyków...

KEMON

Kemon to włoski styl i smak, ale przede wszystkim najlepsi fryzjerzy w...

Eveline

Firma Eveline Cosmetics to największy polski producent i eksporter...

Farmona

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA to producent dermokosmetyków...

Clarena

Clarena to jeden z największych polskich producentów kosmetyków...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Dla stylistów pracujących w mediach związanych z modą jesienny sezon...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...