Podziel sie!

FarmonaLaboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA to producent dermokosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów oraz kosmetyków profesjonalnych przeznaczonych do gabinetów kosmetycznych. Wysoką jakość i skuteczność kosmetyków potwierdzają prestiżowe nagrody, wyniki niezależnych badań aplikacyjnych i zaufanie klientów.

To również luksusowy Hotel Business & SPA FARMONA w Krakowie z orientalnym Wellness i SPA. Większość zabiegów i masaży w FARMONA Welness & SPA wykonywana jest przez terapeutów z Tajlandii, Filipin i wyspy Bali, a unikalny program zabiegów został opracowany na wyłączność przez najlepszych azjatyckich specjalistów.

Obejrzyj katalog produków Farmona

Strona domowa Farmony

Marki Kosmetyczne

Farmona

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA to producent dermokosmetyków...

Clarena

Clarena to jeden z największych polskich producentów kosmetyków...

KEMON

Kemon to włoski styl i smak, ale przede wszystkim najlepsi fryzjerzy w...

Lirene

Kosmetyki Lirene są opracowywane przez ekspertów Laboratorium Naukowego...

M.A.C.

MAC (Make-up Art Cosmetics), wiodąca marka profesjonalnych kosmetyków...

Soraya

Marka Soraya powstała w 1984 roku. To jedna z bardziej popularnych firm...

Eveline

Firma Eveline Cosmetics to największy polski producent i eksporter...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Alergie pokarmowe, zgaga, wzdęcia i wypchany niczym balon brzuch. Co robić...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...