Podziel sie!

FarmonaLaboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA to producent dermokosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów oraz kosmetyków profesjonalnych przeznaczonych do gabinetów kosmetycznych. Wysoką jakość i skuteczność kosmetyków potwierdzają prestiżowe nagrody, wyniki niezależnych badań aplikacyjnych i zaufanie klientów.

To również luksusowy Hotel Business & SPA FARMONA w Krakowie z orientalnym Wellness i SPA. Większość zabiegów i masaży w FARMONA Welness & SPA wykonywana jest przez terapeutów z Tajlandii, Filipin i wyspy Bali, a unikalny program zabiegów został opracowany na wyłączność przez najlepszych azjatyckich specjalistów.

Obejrzyj katalog produków Farmona

Strona domowa Farmony

Marki Kosmetyczne

Eveline

Firma Eveline Cosmetics to największy polski producent i eksporter...

Farmona

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA to producent dermokosmetyków...

Soraya

Marka Soraya powstała w 1984 roku. To jedna z bardziej popularnych firm...

Lirene

Kosmetyki Lirene są opracowywane przez ekspertów Laboratorium Naukowego...

M.A.C.

MAC (Make-up Art Cosmetics), wiodąca marka profesjonalnych kosmetyków...

KEMON

Kemon to włoski styl i smak, ale przede wszystkim najlepsi fryzjerzy w...

Clarena

Clarena to jeden z największych polskich producentów kosmetyków...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Port Łódź zaprasza wielbicieli tradycyjnych smaków na Jarmark Produktów...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.