Podziel sie!

missW styczniu 2013 roku poznamy Miss Kosmetyczek 2013. Do udziału w IV już edycji wydarzenia można zgłaszać się do 8 grudnia 2012 roku.

Konkurs skierowany jest do kobiet z całego kraju, które są z wykształcenia kosmetyczkami i dla których piękno ma znaczenie nie tylko w życiu zawodowym, ale i osobistym. Panie startujące w wyborach Miss Kosmetyczek organizowanych od czterech lat przez firmę Clarena - producenta innowacyjnych kosmetyków profesjonalnych, mają okazję zaprezentować się przed szeroką publicznością. Walczą także o koronę, tytuł Miss i atrakcyjne nagrody ufundowane przez Clarenę, takie jak: nowoczesny aparat przeznaczony do zabiegów kosmetycznych marki Clarena, wybrany kurs dla profesjonalistów z oferty szkoleniowej firmy oraz kosmetyki Clareny.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 8 grudnia przesłać na adres organizatora wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy, krótki opis pracy zawodowej, kopię dokumentu potwierdzającego wykształcenie kosmetyczne oraz zdjęcia twarzy i całej sylwetki. Formularz zgłoszeniowy, a także regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej organizatora www.clarena.pl.

Eliminacje do konkursu odbywają się w trzech kategoriach wiekowych: 20-25 lat, 26-34 lata oraz powyżej 35 lat. Spośród nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wyłonią 10 finalistek. Uczestniczki zakwalifikowane do drugiego etapu zostaną zaproszone na czterodniowe zgrupowanie, na którym będą miały okazję uczestniczyć m.in. w zajęciach choreograficznych poprowadzonych przez znaną choreografkę Elżbietą Barczyńską, która przygotuje je do finałowego pokazu. Finał Konkursu Miss Kosmetyczek 2013 odbędzie się 20. stycznia podczas Diamentowej Gali w warszawskim hotelu Sheraton. Finalistki zaprezentują się przed widownią w kilku odsłonach, m.in. w fartuszkach kosmetycznych, kreacjach koktajlowych i sukniach wieczorowych znanych polskich projektantów. Wybory Miss Kosmetyczek to nie tylko wieczór pełen wrażeń w towarzystwie przedstawicieli showbiznesu, gwiazd z pierwszych stron gazet oraz dziennikarzy, ale również gwarancja na zwiększenie liczby klientów w salonach kosmetycznych. Rozmach konkursu oraz Diamentowej Gali wiąże się z dużym zainteresowaniem mediów, a tym samym z licznymi publikacjami, które sprzyjają promocji gabinetów kosmetycznych kandydatek. Diamentową Galę, podczas której poznany Miss Kosmetyczek 2013, poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Zapraszamy do udziału w konkursie http://www.clarena.pl/aktualnosci/miss-kosmetyczek-2013-konkurs-rozpoczety.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Jeśli w dzieciństwie chętnie odbijałaś piłeczkę za pomocą paletek, to na...
W dniach 17 i 18 marca odbędzie się w Łodzi najważniejsze wydarzenie...
Trend marynistyczny, jeden z ważniejszych, w kolekcjach wiosna – lato...
Marka obuwnicza Nessi prężnie rozwija się na rodzimym rynku, zachowując...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...