Podziel sie!

5Joanna Jabłczyńska została ambasadorką znanej w kręgach stylistek rzęs firmy Noble Lashes. Firma ta oferuje produkty do przedłużania rzęs dla prestiżowych salonów kosmetycznych oraz szkolenia dla przyszłych stylistek rzęs. Joasię można podziwiać na plakatach Noble Lashes w przedłużonych rzęsach.

Kampania reklamowa skierowana jest do wszystkich osób zajmujących się przedłużaniem rzęs jak również do tych chcących przedłużyć sobie rzęsy. Z plakatu spogląda na nas uśmiechnięta oraz naturalna twarz Joasi. Przedłużone rzęsy dodają jej dyskretnego uroku, a cała twarz promienieje uśmiechem. Joasia to dziewczyna „życie" pełna energii oraz pozytywnych emocji. Firma Noble Lashes twierdzi „wybraliśmy Joannę, ponieważ reprezentuje styl życia godny naśladowania: aktywne życie i pogoda ducha oraz dyskretny urok przedłużonych rzęs. Joanna Jabłczyńska reprezentuje te cechy, które podziwiamy u naszych klientek". Z kolei Ala Rio, instruktor stylizacji rzęs Noble Lashes, która stoi za fenomenalnym spojrzeniem Joanny mówi „Gdy dowiedziałam się, że mogę upiększyć Joannę Jabłczyńską, to najpierw przypomniałam sobie jej uroczy uśmiech, a dopiero potem zachwycający błękit oczu. Nigdy wcześniej nie interesowałam się rzęsami aktorki, dlatego też absolutnie nie kojarzyłam kształtu jej oka. Z tego powodu niezmierną przyjemność sprawiło mi planowanie stylizacji. Każda kobieta jest niepowtarzalna, wymaga więc indywidualnego podejścia. Niezwykle się cieszę, że mogłam pracować z tak uśmiechniętą, pozytywną i uroczą kobietą. To dla mnie wielki zaszczyt".

1 copyWybranie do kampanii słynnej aktorki ma na celu zwrócenie uwagi na jeszcze nie tak popularne w naszym kraju przedłużanie rzęs i zachęcenie dziewczyn do ich przedłużenia oraz postrzeganie siebie jako atrakcyjnej kobiety, pełnej wdzięku i powabu. Tak dużo dziewczyn nie spróbowało jeszcze nigdy aplikacji przedłużania rzęs i nie wiedzą co tracą.

Firma Noble Lashes współpracuje z najlepszymi stylistami rzęs w całym kraju oraz poza jego granicami. „Zdecydowaliśmy się na współpracę ze znaną osobą dla naszych stylistek, które kochają swoją pracę i na co dzień sprawiają, że „zwykłe" dziewczyny przemieniają się w pełne uroku kobiety – mówi przedstawiciel Noble Lashes – Ich profesjonalizm zasługuje na najlepszą reklamę, a twarz Joanny Jabłczyńskiej z jej wdziękiem oraz urokiem osobistym jest strzałem w dziesiątkę".

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

„Mamo, boli mnie brzuszek..." – Tak zaczyna się większość wirusowych i...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...