Podziel sie!

altJeśli twoja cera pozbawiona jest jędrności, brakuje jej blasku, wydaje się zmęczona, zszarzała lub gdy masz problemy trądzikowe, to peeling kawitacyjny jest właśnie dla ciebie!

W tym zabiegu, polegającym na przesuwaniu specjalnej metalowej szpatułki po zwilżonej skórze, wykorzystuje się niesłyszalne dla ludzkiego ucha ultradźwięki. Peeling kawitacyjny stosuje się w celu złuszczenia martwego naskórka, usunięcia toksyn, nadmiaru łoju i zdezynfekowania skóry twarzy. Po dobrze wykonanym peelingu kawitacyjnym skóra twarzy jest dobrze oczyszczona, znacznie wygładzona, napięta, pełniejsza blasku, lepiej ukrwiona i dotleniona oraz gotowa do lepszego wchłonięcia preparatów kosmetycznych. Dlatego zalecane jest dopełnienie peelingu kawitacyjnego wprowadzeniem ampułki z aktywnymi składnikami, dostosowanymi do potrzeb twojej cery.

Peeling kawitacyjny powinien być wykonywany co około 28 dni, bo właśnie tyle trwa cykl odnawiania się naskórka. W przypadku cer tłustych, niedotlenionych okres pomiędzy zabiegami może być krótszy, w zależności od stopnia zanieczyszczenia cery. Powinna o tym zadecydować kosmetyczka lub kosmetolog. Cały zabieg w salonie kosmetycznym jest bezbolesny i powinien trwać od kilku do kilkunastu minut. Jego cena waha się od około 60 do 100 złotych. Peeling kawitacyjny odradzamy: osobom z gorączką, kobietom w ciąży, osobom z rozrusznikiem serca, zakrzepowym zapaleniem żył, czynną gruźlicą, metalowymi implantami, bądź nowotworami.

Anna Ankowska 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Nie wszystkie panie gustują w spódnicach i właśnie dla nich prezentujemy...
Jesienne kurtki pojawiły się już nie tylko w sklepach, ale i na ulicach....
Kamizelka kojarzy nam się zwykle z tą ratunkową lub kuloodporną. Tymczasem...
Była kobietą sukcesu, wielką ikoną mody, jednym z symboli XX w. Marka...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.