Podziel sie!

boskie ksztaltyLato zbliża się wielkimi krokami. Każda z nas marzy o idealnej sylwetce i skórze, którą zaprezentujemy na plażach całego świata. Z tej okazji salon La beauté Grzesiak przygotował wyjątkową ofertę.

BOSKIE KSZTAŁTY to zabieg antycellulitowy na ciało z wykorzystaniem technik masażu bańką chińską.To specyficzny zabieg na ciało przeznaczony dla osób dbających o młody i zdrowy wygląd!

Działanie zabiegu:

Ułatwia i przyspiesza spalanie komórek tłuszczowych, wspomaga redukcję cellulitu. Posiada silne właściwości wyszczuplające, zmniejszające obwód partii ciała poddannej zabiegowi, wygładza, ujędrnia.

Przeciwwskazania:

Problem układu żylnego, ciążai okres laktacji, zakażenia wirusowe i bakteryjne, zmiany dermatologiczne na skórze, uszkodzenia mechaniczne skóry.

czas trwania zabiegu: 40 min 50

czas trwania zabiegu: 60 min 70

Dodatkowo proponujemy nałożenie maski wyszczuplającej z zieloną herbatą i czerwonym winem firmy SOTHYS na wybraną partię ciała.

cena maski:

jedna partia ciała: 50

dwie partie ciała: 90

trzy partie ciała: 130

cztery partie ciała: 170

oferta ważna od 15 do 31 maja 2012 roku

w salonie: La beauté Grzesiak

Podczas trwania zabiegu podawana jest herbata ziołowa lub woda oraz omówione są suplementy diety.

Pamiętaj, że pielęgnacja w domu wspomaga kurację w gabinecie kosmetycznym!

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Nowy sezon właśnie się zaczyna! To dobra pokusa, by ruszyć na sklepy. Jak...
Wystartowały letnie wyprzedaże. Najlepiej skusić się na zakupy teraz....
23 maraca w studio G1 w Warszawie miała miejsce produktowa sesja zdjęciowa...
Pokaz mody polskich projektantów, konkurs dla młodych adeptów mody,...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.