Podziel sie!

Dziękujemy za liczne zgłoszenia. Wasze pomysły były naprawdę niebanalne i oryginalne. Większość uczestniczek wysłała linka lub zdjęcie, a część z Was pokusiło się o ciekawy komentarz. Tym razem zwyciężyła Anita Pietrzyk za nadesłany tekst: Dlaczego warto zadbać o wygląd w okresie wakacji? Ależ o wygląd należy dbać przez cały rok! Co prawda w okresie jesienno-zimowym można ukryć zbędne kilogramy pod obszernym ubraniem, szorstkie i spękane pięty w ciepłych skarpetkach, a odrosty pod czapką ;) Latem takie sztuczki nie przejdą. Ciało musi być wydepilowane i jędrne, dłonie i stopy zadbane, a włosy ułożone, aby znajomi i nieznajomi nie uciekali na nasz widok. No i żeby nie przestraszyć się swojego odbicia w lustrze. Serdecznie gratulujemy i życzymy wspaniałych chwil w salonie Ann Li. 

 

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

W połowie października poznański pasaż handlowy Stary Browar organizuje...
Wystartowały letnie wyprzedaże. Najlepiej skusić się na zakupy teraz....
Marki modowe należące do Redan S.A. - Top Secret, Troll, Drywash biorą...
Wyjątkowy klimat i ciekawe stylizacje. Zobaczcie, co wyczarowały Patrycja...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.