Podziel sie!

malgorzata_pasiewiczProwadzi salon "Pokusa" we Wrocławiu. Stawia na profesjonalizm i bezpieczeństwo. Ma ogromne wyczucie estetyczne, o czym mogą świadczyć obrazy, jakie maluje. 

Jej przygoda z kosmetyką rozpoczęła się od makijażu permanentnego. Kurs ukończyła u Bożeny Bartkowiak we Wrocławiu w 2008 r. Potem roczna szkoła kosmetyczna ze specjalizacją mikropigmentacji CLARENA,a w między czasie liczne kursy kosmetyczne.  Jej pasja kosmetyczna jest stosunkowo nowa, ale wykształcenie medyczne (położna z wieloletnią praktyką na sali porodowej i sali operacyjnej, instrumentariuszka) sprawia, że jest profesjonalistką w każdym calu. Kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo i kompetencje. Pracuje tylko sterylnymi narzędziami. Zobacz, jak odpowiedziała na nasze pytania:

Moja specjalność to makijaż permanentny i podologia.

Profesjonalna kosmetyka wymaga ciągłego pogłębiania wiedzy, śledzenia trendów i ogromnej pokory.

Marki, na których pracuję CLARENA, Dr RIMPLER, DERMATIC.

Czy kobiety w Polsce dbają o siebie? W zależności od grupy wiekowej. Najwięcej dbają o siebie kobiety w wieku od 28 do 45 lat.

Każda kobieta powinna mieć w swojej kosmetyczce lustereczko, szminkę, podkład (ewentualnie bibułki matujące), maskarę.

Kategorycznie nie wolno przemywać twarzy spirytusem salicylowym.

Krem, na który nie powinnyśmy żałować: oczywiście na okolice oczu, dobre serum.

Mój domowy sposób na opuchnięte oczy: masaż limfatyczny i okularki żelowe wyciągniete z lodówki (mogą być kostki lodu).

Zabieg, który polecam - mikrodermabrazję w połączeniu z kwasami - wspaniale redukuje niedoskonałości cery. Polecam też mezoterapię bezigłową, no i liposukcję - potrafi zdziałać cuda. A dla poprawy samopoczucia polecam makijaż permanentny.

Gdzie warto uczyć się zawodu?  Na pewno szkoła dwuletnia z duża ilością praktyk, na początek. Warto też zainwestować w studia. Im więcej wiedzy, tym lepiej. Kosmetyka niesie ze sobą również powikłania. Warto im zapobiegać, a jak już coś się zdarzy, umieć z nich wyjść bez szkody dla klienta.

Składniki przyjazne kobiecie - algi, algi, algi.

Gdy zabraknie płynu do demakijażu można użyć syndet (mydlo bez mydła) albo płyn do higieny intymnej.

Znajdziesz mnie w Pracowni kosmetycznej Pokusa, przytulonej do Maxim Hair Studio we Wrocławiu przy ul. Świętokrzyskiej 34.

Moja pasja to malarstwo olejne i akwarelowe.

Złota myśl dla kobiet: Ja zadbam o twoje piekno zewnętrzne, reszta należy do Ciebie...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.