Projektanci

Ola_Mikaszewska

Rękodzielnictwem zajmuje się już od dwóch lat. - W miarę wzrostu zamówień i zainteresowania, hobby, jak i umiejętności rozwinęły się znacząco - wykonanie niektórych projektów 2 lata temu wydawało się niemożliwym, a jednak w miarę rozwoju wszystko się udało zrobić - mówi Ola. Zobacz jej autorską kolekcję biżuterii.

 
Monika_Przywara_Strzalka

Dziś na stronach portalu zaprezentuje się specjalnie dla was młoda i zdolna polska projektantka Monika Przywara-Strzałka.

 
Dora_Krincy

Dora Krincy - Dorota Krynicka jest projektantką mody oraz projektantką kostiumów scenicznych, filmowych i teatralnych. Współpracuje z największymi domami mody, m.in. z francuskim domem mody Cymbeline w Paryżu. Projektowała dla znanej marki Prét-â-Porter w Egipcie – Mobaco. Jako samodzielny projektant tworzy w swoim atelier w Polsce oraz realizuje specjalne zamówienia we Francji.

 
gavel_grzegorski

Od dziecka otoczony modą, dzisiaj sam ją kreuje. W jego ubraniach zakochali się dziennikarze, styliści, aktorzy, piosenkarze, prezenterzy. Na galach Złotych Kaczek, Telekamer, Viva Comet, czy pokazach mody pojawiają się w jego projektach.

 
Kasia Zapała

Kasia jest absolwentką Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Jej kreacje budzą podziw wielu projektantów i klientów. Projektantka szyje różne i oryginalne fasony damskiej garderoby w przystępnych cenach.

 
alt

Ukończyła architekturę na Politechnice Wrocławskiej, ale jej pasją od zawsze były suknie. Jest bardzo zdolnym samoukiem. Założyła pracownię "Projekt", w której projektuje stylowe suknie. Co odpowiedziała na nasze pytania?

 

Strona 1 z 2

<< pierwsza < poprzednia strona 1 2 następna strona > ostatnia >>

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.