Podziel sie!

magdalena_copaWizaż to dla niej nieograniczona i najłatwiejsza formą ekspresji. Wierzy, że w tym zawodzie nie ma miejsca na rutynę. Zobacz co doradza w kwestii piegów i zmarszczek.

Największą satysfakcję sprawia jej radość, a wręcz szczęście klientek indywidualnych, które decydują się na przejście metamorfozy lub przygodę na sesji zdjęciowej. Każda z nich ma swoje krytyczne wyobrażenie o sobie, które znika przy wspólnym oglądaniu zdjęć. - Czuję się wtedy jak expressowy terapeuta! - mówi Magdalena.

Swoją przygodę z makijażem zaczęła jeszcze w liceum, gdzie w klasie dziennikarskiej zajmowała się już charakteryzacją i wizażem podczas spektakli szkolnych. Wtedy inspirację i wiedzę czerpała z czołowych czasopism oraz zagranicznych mediów branżowych tj. Fashion TV. Potem przyszedł czas na kursy oraz London school of make up, gdzie swoją pasję podparła konkretną wiedzą techniczną. Mimo młodego wieku, wiedziała już czym chce zajmować się w życiu. To właśnie dlatego szybko zaczęła współpracować z telewizją, przy licznych sesjach zdjęciowych, z agencjami reklamowymi, z modelkami oraz z klientkami indywidualnymi. Obecnie współpracuje z Centrum Kreowania Wizerunku Trzy Kolory, w którym prowadzi kursy wizażu, w oparciu o własny program, nastawiony na praktykę i dzielenie się doświadczeniem. Zobacz jak Magdalena Copa odpowiedziała na nasze pytania:

Jak ukryć piegi na wiosnę? Jeżeli już koniecznie chcesz ukryć piegi na wiosnę, przede wszystkim unikaj słońca oraz pokochaj kosmetyki (kremy, dobre podkłady) zawierające filtr UV ! Najlepszym sposobem na ich ukrycie jest użycie tzw. kamuflażu, dobrze zaaplikowany nie stworzy na twarzy maski, a dzięki skoncentrowanemu pigmentowi już cienka warstwa rozwiąże twój problem.

Podkład, czy puder? Na co dzień zdecydowanie podkład, dobrze dobrany jest niewidoczny, a działa cuda ! W makijażu wieczorowym podkład + puder to niezastąpiony duet.

Ryzykowny kolor szminki to... Moim zdaniem ryzykowny może być tylko źle dobrany odcień danego koloru szminki do urody. Gdybym jednak musiała wybierać, to postawiłabym na blady biało-różowy perłowy odcień - delikatne blondynki mogą w nim wyglądać przeciętnie, a opalone brunetki nieelegancko.

Mój sposób na ostre kontury twarzy to użycie technik cieniowania oraz światło-cienia. Dobrej jakości podkład + bronzer w tonacji odpowiedniej do danej karnacji i typu urody czyni cuda. Do zadań specjalnych dodaję miejscowo rozświetlacz.

Najlepsza metoda powiększenia oczu: Dużo zależy od analizy kształtów twarzy konkretnej Klientki, aczkolwiek najlepszą uniwersalną radą jest użycie jasnej kredki w wewnętrznej dolnej powiece oraz użycie zalotki i dobrego tuszu wydłużającego. Polecam również kępki rzęs!

Czy wolno używać kredki do brwi? Nie jest to żaden grzech. Ja natomiast w swojej pracy najczęściej używam cieni do brwi.

Mój sposób na ukrycie make-up'em zmarszczek rozjaśnienie okolic oka i ust. Ważną zasadą jest mat, jeżeli nie użyjesz perłowych ani błyszczących cieni i pomadek, to sukces jest niemal gwarantowany !

W moim kuferku dominują kosmetyki marki... Przede wszystkim profesjonalne marki. Dominuje Kryolan. Lubię również kosmetyczne hity marki Inglot.

Zdecydowanie odradzam używania pudru na krem, zamiast podkładu oraz obrysowywania oczu w wewnętrznych kącikach kredkami kiepskiej jakości, ponieważ będą się zbierały - co da bardzo nieestetyczny efekt.

Serdecznie zapraszam na indywidualne lekcje makijażu oraz metamorfozy z sesją zdjęciową Klientki indywidualne. Osoby zafascynowane wizażem, zapraszam na kursy wizażu, prowadzone na moim autorskim programie!

Znajdziecie mnie na www.makeup-centrum.pl tel: 517-410-116, działamy na terenie całego kraju

Zapraszam po więcej informacji.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.