Podziel sie!

ania_stanczykW zawodzie wizażystki pracuje od 1999r. Ukończyła kursy kosmetyczne, ale najbardziej zafascynowała ją kosmetyka kolorowa. Po ukończeniu kursu wizażu postanowiła kształcić się w Międzynarodowej Szkole Charakteryzacji Filmowej i Teatralnej M.E. Dziewulskiej. W 2000r. zdobyła dyplom charakteryzatora.

"Odkryłam radość w podkreślaniu makijażem naturalnego piękna kobiecych twarzy".

"Fascynuje mnie człowiek i świat, to z nich czerpię inspirację do swojej pracy. Zarówno praca z klientkami indywidualnymi, jak i współpraca z projektantami, organizatorami eventów, pokazów mody i sesji zdjęciowych sprawia mi wiele przyjemności, a napięcie i gorąca atmosfera za kulisami to miejsce, w którym czuję się najlepiej" mówi Ania.

Z zawodu jest też familiologiem, czyli specjalistą do pracy z rodzinami. Pomaga rodzinom w rozwiązywaniu problemów małżeńskich i wychowawczych.

Anię interesuje człowiek w ujęciu sychologicznym i socjologicznym, moda, ale pasją, którą pielęgnuje jest przede wszystkim wizaż.

Moja specjalność to makijaż we wszelkich możliwych wariantach (ślubny, wieczorowy, korekcyjny, do sesji i pokazów mody).

Dobry makijaż powinien być uzupełnieniem spójnego wizerunku. Dobrany do typu kolorystycznego danej kobiety, wyrażający jej osobowość i charakter.

Największe makijażowe grzechy Polek to niewłaściwie dobrany podkład, źle wyregulowane brwi, nadmiar tuszu na rzęsach i zbyt intensywny makijaż na dzień.

Szminka, bez której nie mogę pracować to błyszczyk ASTOR SHINE DELUXE 6h PRISMATIC GLOSS Volumising Gloss nr 32

Każda kobieta powinna mieć odpowiedni krem pielęgnacyjny, dobrze dobrany podkład, korektor i właściwy tusz do rzęs.

Doskonały pędzel jest wykonany z naturalnego włosia : kucyka, borsuka, sobola, wiewiórki, kuny lub kozy. Najlepiej wybierać pędzle, których korpus jest dłuższy niż 10 cm.

Każda kobieta powinna wiedzieć, że dobrze dobrany i wykonany makijaż podkreśla jej indywidualny charakter i styl, maskuje niedoskonałości i wydobywa naturalne piękno.

Dobry podkład jest idealnie dopasowany do koloru i kondycji cery, ujednolica ją i udoskonala. W zależności od potrzeby skóry powinien mieć działanie nawilżające, matujące, wygładzające lub kryjące.

Kolor cieni bez którego nie mogę się obejść to beż, brudny róż, brązy i odcienie szarości.

W moim kuferku znajdziesz cały zestaw profesjonalnych kosmetyków GIT VARE oraz korektor Touche Magique L'Oreal, bazę silikonową SORAYA i fixer do makijażu.

Złota myśl dla kobiet: Każdy z nas nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć (Éric-Emmanuel Schmitt)

Znajdziesz mnie: www.SuperVisage.pl, tel. 691 513 410, dojazd do klienta.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.