Podziel sie!

Ania MatysiakAnna Matysiak to wizażystka, ktorej nie brak pasji. Zgłębiała tajniki kosmetyki, stylizacji i wizażu w Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner w Warszawie. Jest też absolwentką Politechniki Świętokrzyskiej, gdzie ukończyła studia na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Wolntariuszka, finalistka wielu mistrzostw Polski w makijażu, która relaksuje się malowaniem twarzy. Przeczytajcie, co odpowiedziała na nasze pytania!

Anna to kilkukrotna finalistka mistrzostw Polski makijażu, a także członek jury podczas konkursów makijażu. Współpracuje z fotografami. Pracuje przy sesjach fotograficznych w warunkach studyjnych, jak również w plenerach. Zajmuje się nie tylko makijażem, ale tez stylizacją. Przygotowuje modelki do pokazów mody i wykonuje makijaże indywidualne.

Ania jest wolontariuszką w fundacji Piękniejsze Życie, w ramach której prowadzi warsztaty z zakresu pielęgnacji i wizażu dla pań dotkniętych chorobami nowotworowymi. -Uważam, ze każda kobieta zasługuje na to, by być piękna, zawsze, nawet w tych gorszych okresach życia. Na zajęciach staram się "malować uśmiechy" pacjentkom. Dążę do tego, żeby chociaż na chwilę oderwały się od szpitalnej rzeczywistości i przypomniały sobie, jak atrakcyjnie mogą wyglądać. Wolontariat jest dla mnie bardzo ważny. Poczucie, ze pomagam, daje mi dużo siły i radości- mówi Ania.

Pełna optymizmu i pozytywnej energii wizażystka o swojej pasji do makijażu mówi: -Malowanie jest czymś, co sprawia mi ogromna przyjemność, relaksuje i poprawia nastrój. Wydobywanie ukrytego piękna, podkreślanie tego, co ładne i indywidualne w każdej z nas, daje mi dużą satysfakcję. Uwielbiam pracę z ludźmi, szybko nawiązuję relacje. Udaje mi sie tworzyć przyjazną atmosferę. Uważam to za bardzo ważny element sesji zdjęciowej. Model/modelka z dobrym samopoczuciem, to model lepiej wychodzący na zdjęciach. Staram sie więc, żeby osoby, które maluję były nie tylko piękne na zewnątrz, ale otworzyły się i poczuły na tyle komfortowo, żeby pokazać swoje piękno wewnętrzne, szczery uśmiech, emocje, błysk o w oku".

Dobry makijaż to taki, który wydobywa piękno, podkreśla atuty, nie jest przerysowany i nie ukrywa prawdziwej twarzy kobiety.

Największe makijażowe grzechy Polek to przesada w makijażu lub jego brak.

Szminka, bez której nie mogę pracować odżywczy sztyft do ust, który błyskawicznie poprawia kondycje skory i pomaga osiągnąć idealny efekt, nawet przy nasyconych kolorach pomadek.

Każda kobieta powinna mieć tusz, dobrze dobrany do swoich rzęs i podkład odpowiedni dla cery.

Cechy doskonałego pędzla: Trwałe, dobrej jakości pędzle są nieocenione przy wykonywaniu makijażu, a ich jakość znajduje odzwierciedlenie w efekcie końcowym.

Każda kobieta powinna wiedzieć, że zawsze zasługuje na to, żeby być piękna.

Dobry podkład jest praktycznie niewidoczny, idealnie wyrównujący koloryt skóry twarzy, sprawiający, że twarz jest przygotowana jak płótno obrazu do dalszego malowania.

Kolor cieni bez którego nie mogę się obejść rozświetlający, satynowy bez oraz grafitowy.

Unikaj jak ognia przesady i przypadkowych makijaży oraz kosmetyków, których termin przydatności do użytku minął!

W moim kuferku znajdziesz kosmetyki, które pozwalają mi wykonywać profesjonalne makijaże, sprawdzające sie w każdych warunkach.

Znajdziesz mnie: Mam przyjemność współpracować m.in z zespołem Holistycznego Spa Zielona Pomarańcza www.holistycznespa.pl

Złota myśl dla kobiet: Piękno jest w kazdej z nas, a piękno zewnętrzne jest bardzo mocno związane z naszym samopoczuciem i tym co kryje nasze wnetrze.

Pamietajcie Panie, żeby dbac o siebie, holistycznie, całościowo.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.