Podziel sie!

nawilzajace_mleczko_SPF_6Mleczko nawilżające do opalania SPF6 sprawia, iż twoja skóra jest pod doskonałą ochroną.

Podstawa skuteczności:

  • kompleks ujędrniający: wyciąg z kawy zielonej i ostrokrzewu paragwajskiego z kofeiną - aktywnie stymuluje proces spalania tłuszczu w tkankach i zapobiega jego powstawaniu
  • witamina E (witamina młodości)– neutralizuje wolne rodniki
  • system fotostabilnych filtrów UVA i UVB - zmniejsza ryzyko poparzeń i podrażnień słonecznych
  • odpowiedni stosunek filtrów UVA do UVB

Efekt:

Skóra ujędrniona i zabezpieczona przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Stosowanie:

Nanieść odpowiednią ilość mleczka na skórę, przed wyjściem na słońce. Dla utrzymania ochrony, ponów aplikację, zwłaszcza po spoceniu się, pływaniu lub wytarciu ręcznikiem. W celu osiągnięcia pożądanego poziomu ochrony wskazanego na filtrze ochronnym, należy nanosić w ilości 6 łyżeczek (około 36 gramów) produktu na ciało przeciętnego dorosłego.

Rekomendowane przez Klinikę Dermatologii w Łodzi.

poj. 300 ml

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.