Podziel sie!

nawilzajaca_emulsja_do_opalania_spf15Ochronna formuła emulsji sprawia, że skóra pozostaje doskonale zabezpieczona przed promieniami słonecznymi, nawilżona i przyjemna w dotyku.

Podstawa skuteczności:

  • alantoina - koi i wygładza, sprawiając, iż skóra staje się przyjemna w dotyku
  • masło Shea i Witamina E - dzięki swym unikalnym właściwościom, zapewnia optymalne odżywienie skóry i zdrowy wygląd.
  • system fotostabilnych filtrów UVA i UVB - zmniejsza ryzyko poparzeń i podrażnień słonecznych
  • odpowiedni stosunek filtrów UVA do UVB

Efekt:

Emulsja sprawia, że skóra pozostaje zabezpieczona przed promieniami słonecznymi, nawilzona i miękka w dotyku.

Stosowanie:

Nanieść odpowiednią ilość emulsji na skórę twarzy i ciała 15 minut przed ekspozycją na słońce.

Dla utrzymania maksymalnej ochrony, ponawiać aplikację co 2 godziny oraz po wytarciu ręcznikiem, pływaniu lub spoceniu się. W celu osiągnięcia pożądanego poziomu ochrony wskazanego na filtrze ochronnym, należy nanosić w ilości 6 łyżeczek (około 36 gramów) produktu na ciało przeciętnego dorosłego. Unikać nadmiernej ekspozycji lub chronić skórę wysokimi filtrami, kiedy słońce operuje najsilniej. Nadmiernie długie przebywanie na słońcu może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia. Produkt nie zapewnia 100% ochrony.

Rekomendowane przez Klinikę Dermatologii z Łodzi.

poj. 150 ml

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...