Podziel sie!

MinerailizeSkincare-MineralizeChargedWater-Cleanser-72Mineralna woda do demakijażu.

Nowość marki M.A.C. z serii Mineralize Skincare. Mineralna woda do demakijażu delikatnie usuwa makijaż bez tarcia, pozostawiając skórę w czystą i w doskonałej formie. Woda została tak zaprojektowana, aby delikatnie usunąć makijaż i martwe komórki naskórka oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z twarzy. Jest bardzo łagodny, ale silny. Nie wymaga tarcia ani szorowania skóry, by zmyć makijaż.  Pojemność: 100 ml. Cena 110 zł.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...