Podziel sie!


mac szminki_wiosnaŚwieże odcienie szminek Supreme Lipsticks oraz nowe, limitowane błyszczyki Sheen Supreme Lipglass skuszą niejedną z nas na wiosnę.

Wiosna 2012 ma upłynąć pod znakiem pasteli. Firma M.A.C. nie tylko idzie zgodnie z trendem, ale wręcz wypuszcza wodze fantazji dalej. Błyszczyki w formie pen-style ułatwiają aplikację. Wystarczy jedno kliknięcie, aby pokryć usta kolorową powłoką. Lekka niczym motyl formuła, delikatne i soczyste odcienie sprawią, że trudno będzie się oprzeć. Błyszczyki występują w 11 odcieniach, a szminki w 13 aksamitnych barwach. Sugerowana cena szminek to 79 zł, a błyszczyków 85 zł. Wybierz kolor dla sibie i bądź zachwycająco świeża w tym sezonie! Szminki i błyszczyki już w marcu dostępne w sklepach.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...