Podziel sie!

gabbiano adriana_510pxBikini, klasyczny dwuczęściowy a może jednoczęściowy? Wybór jest trudny, ale warto już wypatrzyć ulubiony model.

Strój kąpielowy powinien być wygodny, trwały i wytrzymały na różne warunki atmosferyczne. Jego największym atutem powinno być jednak dobre samopoczucie właścicielki. Polscy producenci strojów kąpielowych, które prezentujemy w tych materiale prasowym są sprawdzeni osobiście przez nas. Stroje marek Feba, She i Gabbiano (dawna Mewa) sprawdzą się idealnie nad morzem, nad jeziorem, na basenach a nawet w solankach. Wystarczą spokojnie na dwa sezony, a niektóre modele nawet na dłużej. Wybierając odpowiedni model powinnaś zwrócić uwagę na zapięcie oraz możliwość modelowania sylwetki. Wzory przeznaczone są raczej dla drobnych pań. Kobietom o większych sylwetkach proponujemy raczej stroje jednokolorowe. Mamusiom z większym brzuszkiem po porodzie - stroje jednocześciowe.

Przy wyborze koloru musisz pamiętać o dwóch kwestiach. Pierwsza dotyczy koloru białego - na opalonej skórze prezentuje się znakomicie, ale "córka piekarza" do tego szczupła - może wyglądać w nim jak śmierć. To samo dotyczy koloru czarnego. Druga kwestia to intensywny kolor. Jeśli należysz do grona osób, które raczej nie lubią rzucać się w oczy na plaży, wybierz stonowany kolor. Jeśli wolisz zostać miss plaży i chcesz, żeby wszystkie oczy skupiały się na Tobie, wybierz intensywne i odważne kolory. Pamiętaj, że podkreślą one ładnie opaleniznę.

Wybierając strój skoncentruj się przede wszystkim na wygodzie i dobrym samopoczuciu. Jeśli będziesz co kilka minut poprawiać zbyt wykrojone majtki lub za duży stanik, lepiej zrezygnuj z takiego kostiumu. Pamiętaj, że usztywniane miseczki podkreślają biust i optycznie go powiększają, ale przy wysokich temperaturach możesz czuć się jak w saunie. Pamiętaj też o prostej zasadzie kontrastu optycznego i wzorów, które powiększą to co trzeba i gładkości, które nie będą sztucznie dodawać centymetrów.

Więcej o doborze stroju do sylwetki przeczytasz tu i tu

Obejrzyj różne propozycje z kolekcji SS 2013 i wybierz coś dla siebie!

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Kiedy budzisz się każdego dnia, pragniesz żeby przejść przez poranny...
Od jak dawna przy każdym otwieraniu szafy Twój wzrok od razu wędruje na...
Stylistka Every Nature - Dorota Sikorska o strojach kąpielowych.
Strój kąpielowy w każdym letnim sezonie należy do must have. Jakie stroje...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.