Podziel sie!

calzedonia 2_510pxWciąż pytacie nas o stroje kąpielowe. Faktycznie większość kobiet przywiązuje dużą wagę do doskonałego wyglądu na plaży. Dziś kolejne ciekawe i tanie propozycje.

Wiele z Was pisze, że znaleźć ładny, ale drogi kostium -  to nie jest wielka filozofia. Dużo trudniej dobrać coś ładnego, oryginalnego, na co nie wydamy majątku. W tym sezonie faktycznie wybór jest szeroki i nawet tańsze sieciówki oferują ciekawe wzory. Stroje potrafią ukryć nasze mankamenty i podkreślić walory. Polki bardzo przejmują się swoją figurą i starają się wyglądać idealnie na plażach, stąd moda na różne kremy i zabiegi kosmetyczne, które wyszczuplają i pozbawiają nas cellulitu, gęsiej skóry i rozstępów. Wiele Polek poważnie rozmyśla nad kupnem właściwego stroju kąpielowego, pod którym będą mogły się "schować". Nie ma się jednak co stresować, jeśli wybierasz się na zachodnie plaże - to uszy do góry! Tam wiele kobiet ma poważną otyłość i kompletnie nie przejmuje się swoim wyglądem. Dobierz właściwy kostium - taki, w którym będziesz się czuła atrakcyjnie i swobodnie i każda plaża jest Twoja! I nie musisz wcale wydawać majątku. Jeśli szukasz tańszego kostiumu, proponujemy się rozejrzeć po sieciówkach. Proponujemy poniżej ciekawe wzory, które pozwolą pokazać zarówno szczupłe sylwetki, jak i sztucznie stworzyć wcięcie w talii, którego brakuje. 

Więcej ot ym jak dobrać kostium do sylwetki znajdziesz tu

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

W dniu 02 marca 2013 roku w salonie Toyota Okęcie przy Al. Krakowskiej 204...
Od jak dawna przy każdym otwieraniu szafy Twój wzrok od razu wędruje na...
Długo wyczekiwane lato wreszcie zawitało w kalendarzu, a to oznacza, że...
Szorty i bermudy należą do tegorocznego "must have". Jeśli jeszcze nie...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.