Podziel sie!

Do sklepów zawitały właśnie nowe modele zachowane w stylistyce rodem z musicalu Joy Pretenders. Inspiracje francuskim musicalem, retro oraz riwierą lat 50-tych odnajdziemy w wielu, wyjątkowo wiosennych modelach. Motywem przewodnim są paski w najróżniejszych wariacjach. Szerokie, wąskie, zestawione z kółkami, kokardami oraz geometrycznymi motywami. Atmosferę mariny buduje kolorystyka oscylująca wokół granatów, błękitów i bieli. Wzmocniona koralową czerwienią akcentuje żywiołowość kolekcji. W kolekcji Tatuum znajdziesz różne długości spódnic oraz ciekawe kolory. Obejrzyj niektóre propozycje z najnowszej kolekcji Tatuum. W nowej kolekcji znajdziesz duży wybór sukienek, T-shirtów i koszul. Nam bardzo spodobały się propozycje z jeansu i w stylu marynistycznym. 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Publikacja Raportu Siemensa pt. „Dlaczego Polki nie robią badań...
Choć za oknami prawdziwa zima, to w sklepach Top Sectret pojawiła sie już...
Twarzą nowej kampanii Reserved została Anne Vyalitsyna. A co kryje w sobie...
Spodnie typu chinos inspirowane były luźnymi, letnimi mundurami...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.