Podziel sie!

Ewa MielnickaMarka obuwnicza Nessi intensywnie przygotowuje się do kampanii kolekcji na sezon jesień 2015/zima 2016. Jednym z etapów przygotowań jest wizerunkowa sesja zdjęciowa z udziałem Ewy Mielnickiej, Miss Polski 2014, która od kilku tygodni jest ambasadorką butów dla kobiet z charakterem.

Buty Nessi znane są przede wszystkim jako buty wygodne, dla aktywnych i wymagających kobiet. Kolekcja na sezon jesień 2015/zima 2016 dedykowana jest miłośniczkom obuwniczej klasyki, z zaskakującymi modelami dla fashionistek.

Na efekt finalny sesji przyjdzie nam poczekać do połowy sierpnia, do oficjalnej premiery kolekcji, ale już dziś możemy pokazać kulisy pracy na planie. Jak widać na zdjęciach, atmosfera była kreatywna, co gwarantuje, że efekt finalny będzie zaskakujący.

Za obiektywem po raz trzeci dla Nessi stanął Arcadius Mauritz, stylizacją zajęła sią Marta Harner, o makijaż zadbało Premiere Studio Visage, odzież zabezpieczyło Balladine.com, dodatki Danish Design i Lavocca, produkcją zajął się PRomotion Instytut Events, a sesja odbyła się w Studiu Czarnobyl.

www.nessi.com.pl

Film z backstage

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Wciąż w sklepach można kupić botki. To buty, które sprawdzają się na...
Środek sezonu, połowa wakacji, czyli pełnia lata! Relaks trwa w najlepsze,...
Buty to dla kobiet jedne z najważniejszych akcesoriów. Znam takie kobiety,...
Baczność! Na mocy uzgodnień znanych projektantów, takich jak Michael Kors,...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.