Podziel sie!

troll_na_jesienDla stylistów pracujących w mediach związanych z modą jesienny sezon został rozpoczęty. Przypieczętowaniem tego faktu były prezentacje kolekcji marek odzieżowych i obuwniczych w warszawskich showroomach.

Modele z nowych kolekcji Top Secret, Troll i Drywash pokazano szerokiej publiczności 16 czerwca w Pomada Fashion Office. Prócz osób z branży, głównie stylistów magazynów i portali modowych wśród gości znaleźli się znani z zamiłowania do śledzenia najnowszych trendów celebryci. Oni pierwsi polują na modele z nowych kolekcji i są nośnikami trendów w modzie.

Kolekcje skrupulatnie oglądała i komplementowała obecna na evencie tancerka i aktorka Dorota Czaja, znana ostatnio z roli w serialu Tancerze. Do gustu przypadły jej nie tylko swobodne stroje marki Drywash, również m.in. miękkie i mniej formalne dzianiny Troll czy jesienne płaszcze Top Secret.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Szukasz aktywnego sposobu na spędzanie wakacji w mieście? Myślisz o...
Jesienne ubrania z kolekcji Top Secret, Troll i Drywash są już w...
W sklepach już pojawiają się propozycję na jesień. Dziś prezentujemy...
Tego lata sukienki stały się strojem niemal obowiązkowym. W kolekcji Top...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.