Podziel sie!

troll_na_jesienDla stylistów pracujących w mediach związanych z modą jesienny sezon został rozpoczęty. Przypieczętowaniem tego faktu były prezentacje kolekcji marek odzieżowych i obuwniczych w warszawskich showroomach.

Modele z nowych kolekcji Top Secret, Troll i Drywash pokazano szerokiej publiczności 16 czerwca w Pomada Fashion Office. Prócz osób z branży, głównie stylistów magazynów i portali modowych wśród gości znaleźli się znani z zamiłowania do śledzenia najnowszych trendów celebryci. Oni pierwsi polują na modele z nowych kolekcji i są nośnikami trendów w modzie.

Kolekcje skrupulatnie oglądała i komplementowała obecna na evencie tancerka i aktorka Dorota Czaja, znana ostatnio z roli w serialu Tancerze. Do gustu przypadły jej nie tylko swobodne stroje marki Drywash, również m.in. miękkie i mniej formalne dzianiny Troll czy jesienne płaszcze Top Secret.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam wiele radości, miłości i nadziei....
Marki modowe należące do Redan S.A. - Top Secret, Troll, Drywash biorą...
Lubisz bardzo wysokie obcasy i mocno zabudowane buty? W tym sezonie możesz...
Showtime. Pokaż się od innej strony!
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.