Podziel sie!

340x240px 510xPrzed nami mroźne dni, a projektanci Nessi już przygotowali kolekcję na wiosnę 2012.

Charakterystyczna dla tej marki kolekcja na nadchodzący sezon, zgodnie ze światowymi trendami, będzie niezwykle kobieca, naturalna i wygodna jednocześnie. Dominowały będą nieustająco modne od kilku sezonów wysokie obcasy, koturny, zarówno w wydaniu stonowanej elegancji, jak i bardziej egzotycznej stylizacji, uzyskanej dzięki łączeniu materiałów o kontrastowych kolorach i teksturach. W nadchodzącym sezonie wiosna 2012 w kolekcji Nessi nie zabraknie wciąż modnych balerin, mających wierne fanki „kaczuszek" oraz letnich kozaków. Wszystkie modele są wykonane z najwyższej jakości materiałów, których użycie gwarantuje komfort każdej użytkowniczce butów Nessi.

Kolekcja powinna zadowolić najbardziej wymagające fashionistki, poszukujące na rynku butów modnych, wykonanych z dbałością o każdy szczegół, w dobrej cenie.

Kolekcja Nessi na wiosnę 2012 będzie promowana pod hasłem „ Najlepsza strona butów".

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Dzień Matki w naszym kraju cieszy się wyjątkową estymą. Jest też czasem...
Słodkie niczym lizaki i kolorowe jak balonowa guma do żucia z lat 90-tych....
Jeśli uwielbiasz buty na wysokim obcasie, a jednocześnie chcesz czuć się...
Buty specjalnie zaprojektowane na pokaz mody.
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.