Podziel sie!

paprocki brzozowski_Marcin_TyszkaW dniach 17 i 18 marca odbędzie się w Łodzi najważniejsze wydarzenie modowe tego roku. Na 2 dni Galeria Łódzka stanie się miejscem, w którym będzie można obejrzeć kolekcje najlepszych marek odzieżowych, jakie znają wszyscy miłośnicy zakupów. Klasa, elegancja, styl i światowy format.

W Galerii Łódzkiej będzie można poczuć się jak na urodzinach Michaela Adamsa. Przez całą sobotę i niedzielę klientom Galerii towarzyszyć będą pokazy mody, prezentowane na specjalnie przygotowanej scenie, w unikatowej oprawie multimedialnej z udziałem modelek światowego formatu i wyjątkowych, barwnych tancerzy.

Atrakcją sobotniego dnia modowego w Galerii Łódzkiej będzie otwarcie jedynego w swoim rodzaju wolnostojącego Pop up Shopu duetu Paprocki & Brzozowski. Projektanci opowiedzą o pomyśle znikającego sklepu i swojej pracy, podczas konferencji prasowej zorganizowanej specjalnie z tej okazji na 2 godziny przed pokazem. O godzinie 18 Paprocki & Brzozowski zaprezentują autorski pokaz mody, co będzie jedną z nielicznych, a może jedyną szansą na obejrzenie najnowszej kolekcji projektantów na żywo w naszym mieście.

Każdy kto stanie się posiadaczem zaproszenia VIP ( a te będą rozdawane przez Galerię Łódzką podczas specjalnie przygotowanych konkursów), będzie miał również okazję spotkania się z gwiazdami pokazu na ekskluzywnym after party w modnym, łódzkim klubie.

lilahouseW niedzielę o godzinie 18 dzień mody zakończy autorski pokaz mody zdolnej projektantki Pauliny Połoz. „Pokaz będzie nie tylko doskonałym spektaklem mody alternatywnej, ale również okazją do zaprezentowania łódzkiego projektanta oraz regionalnego oblicza mody, co wpisuje się w politykę Galerii Łódzkiej, która promuje i wspiera młode talenty"- dodaje Pani Beata Stefańska dyrektor Galerii Łódzkiej.

Galeria Łódzka staje się autorytetem w dziedzinie mody i najsilniejszym punktem na modowej mapie Łodzi. 17 i 18 marca będziecie mogli zobaczyć to na własne oczy.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Przeglądając kolekcje butów na nadchodzący sezon odnoszę wrażenie, że...
Kolejna modelka zadebiutowała w roli projektantki.
Gdy prawdziwy żar leje się z nieba, ubieramy się lekko, wygodnie i...
Przeszłam się kilka dni temu po jednej z galerii i to co zobaczyłam...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...