Podziel sie!

mezczyznaW Polsce wciąż pokutuje przekonanie, że tylko kobieta może bawić się stylizacją i powinna o siebie dbać. Tymczasem stylistka Agnieszka Frąckowiak przekonuje, że męska stylizacja jest równie ważna.

Wizerunek mężczyzny powinien być męski, trwały i pasujący do zawodu jaki wykonuje. Świetnie, stylowo i klasycznie ubrany mężczyzna potrafi przykuć uwagę każdego. Markowy zegarek, czyste i eleganckie buty, a do tego dobry zapach wokół i sukces gotowy! Biznesman powinien dobrze się czuć w klasycznych kreacjach, które wcale nie muszą być nudne. Wystarczy ciekawy krawat lub ekstrawagankie dodatki, żeby klasyczny garnitur stał się wyjątkowy.

Coraz więcej mężczyzn w Polsce zwraca uwagę na swój wygląd i korzysta z usług kosmetycznych. Na tle innych krajów europejskich wciąż jednak wypadamy słabo. Elegancki parasol, kultowy paryski szal ubrany do garnituru i nowoczesna, skórzana teczka to wciąż jednak rzadkość na naszych ulicach. Czas to zmienić!

Jeśli jesteś mężczyzną, który ma ochotę na poprawę wizerunku lub szukasz zmiany w swoim życiu, powinieneś skorzystać z usług pracowni wizerunku Victoria Beauty. Agnieszka Frąckowiak wysłucha Cię i pokaże Ci z jakim wizerunkiem zdobędziesz świat biznesu i wymarzoną kobietę. Podejdź do zadania jak do ciekawego eksperymentu i nowego doświadczenia, które może stać się prawdziwą odmianą w Twoim życiu. Nie musisz wyglądać jak przeciętny Kowalski! Możesz zdobywać serca i uznanie dopracowanym wizerunkiem, w którym będziesz czuł się swobodnie i lekko.

Więcej na http://www.victoriabeauty.pl/

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Wciąż szukamy ciekawych propozycji na blogach modowych. Najciekawsze i...
Zostań doradcą wierunku lub personal shopper! To idealny pomysł na...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...