Podziel sie!

altGładka, porcelanowa cera, popielaty odcień oczu i włosy o popielatym odcieniu to cechy pasujące do typu urody Lata. To bardzo zróżnicowany typ urody, dlatego sprawdź dokładnie, czy Twój wygląd pasuje do naszego opisu.

Typ urody, zwany Latem to zarówno blondynki, jak i szatynki. Ważne, że odcień włosów ma lekko mysi odcień. Cera może przypominać porcelanę, albo być lekko śniada. Zdarza się, że panie o tym typie urody mają skłonność do cery naczynkowej. Piegi u Lata przeważnie są szare lub szarobrunatne, nigdy złote. Kolor oczu, jaki może się pojawić u Lata to cała paleta barw: szary, jasnoniebieski, szarozielony, niebieskozielony i brązowy. Usta są natomiast lekko różowe. Lato to najczęściej spotykany typ urody w Polsce. Bazą Twojej garderoby są kolory chłodne. Barwy dla Ciebie to szary, antracyt, błękit, morski, szarobrązowy, jasnoniebieski, jasna mięta, złamana biel, delikatny cytrynowy, jasny różowy. Źle będziesz wyglądać w złotym, pomarańczowym i czarnym. Możesz też wybierać róże i czerwienie, ale wyłącznie chłodne, czyli malina, wiśnia, arbuz, niebieskawy róż. Dobrze prezentujesz się w pastelach, a te mają królować w tym sezonie. Srebro, matowa i stare biżuteria będą ładnie dopełniać Twój image. Rubin, granat, diamenty i perły różowe lub szare to dodatki godne Twojej urody.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Po niektórych zabiegach kosmetycznych może czekać Cię przykra...
Pisaliśmy już dla Was o tym, jakie kolory i jakie makijaże pasują...
23 maraca w studio G1 w Warszawie miała miejsce produktowa sesja zdjęciowa...
Sophisticated comfort – elegancko i wygodnie zarazem!
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.