Podziel sie!

iStock 000008155096XSmallZostań doradcą wierunku lub personal shopper! To idealny pomysł na siebie.

Rynek pracy stał się bardzo dynamiczny i powstały nowe zawody, w których kobiety mogą realizować swoje pasje i zdobywać nowe doświadczenia. Firma Image Experts wychodzi na przeciw kobietom, które chciałyby zmienić zawód i rozpocząć całkowicie nową przygodę z modą i wizerunkiem lub wzmocnić swoje umiejętności w zakresie usług, które już wykonują. Jeśli kochasz modę, kontakt z ludźmi i zakupy - to może być świetna propozycja właśnie dla Ciebie! Weź sprawy w swoje ręce i postaw na sibie, swoje umiejętności i pasje.

Personal shopper

Warsztaty "Personal shopper, czyli doradca wizerunku osobistego" to trzydniowy kurs, który przygotowuje każdego adepta do skutecznego i profesjonalnego wykonywania zawodu osobistego doradcy ds. wizerunku i zakupów. W Polsce wciąż brakuje osób, które wcieliłyby się w rolę osobistego stylisty, a zainteresowanie taką usługą ze stony klientów jest coraz większe. Warto zatem wykorzystać lukę na rynku i założyć firmę, która spełnia oczekiwania klientów. Warsztaty prowadzi założycielka Image Experts - Karolina Sochaj. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu Karoliny podniesiesz swoje kwalifikacje w zakresie mody, stylizacji i kreowania wizerunku.

Teoria i praktyka

iStock 000003869884XSmallPodczas szkoleń panuje świetna atmosfera, a wiedzę zdobywa się z przyjemnością. Kurs przeznaczony jest głównie dla osób, które oprócz doradzania i angażowania się w proces zakupów chciałyby na zawsze i stanowczo zmienić sposób ubierania się swoich klientów i wzmocnić pewność siebie.

 

 

 

 

 

Podczas kursu poruszone zostaną kluczowe kwestie związane z tym zawodem:

  • analiza sylwetek i dobór ubioru do proporcji ciała
  • profesjonalna analiza kolorystyczna
  • analiza kształtu twarzy i problematycznych elementów ciała
  • skuteczna analiza garderoby
  • osobiste zakupy
  • typy klientów
  • budowanie swojego mikro biznesu
  • ćwiczenia praktyczne w centrum handlowym.

Podczasd takiego szkolenia zdobywa się nie tylko wiedzę, ale także praktyczne umiejętności. Dowiesz się jak pozyskiwać klientów, gdzie i jak się reklamować, a także jak kreować własną firmę. Po zakończeniu szkolenia uzyskujesz Dyplom Doradcy Wizerunku Osobistego, a także wsparcie w prowadzeniu własnej działalności w ciągu 6 miesięcy od ukończenia kursu. W trakcie warsztatów zapewniony jest catering, otrzymujesz też podręcznik doradztwa wizerunkowego. Cena kursu to 999 zł! Najbliższe terminy i miasta, w których można skorzystać z warsztatów to:

28-30.06.2012 Wrocław

06-08.07.2012 Poznań.

Więcej informacji: http://imageexperts.pl

Image Experts-Kreowanie Wizerunku

Tel. 607351315

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Wraca moda na buty z charakterem. Modne są cętki, buty sportowe i wygodne....
W Polsce wciąż pokutuje przekonanie, że tylko kobieta może bawić się...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...