Podziel sie!

fasion_polandJak? To proste ubierz się niebanalnie i daj się odnaleźć na ulicy swojego miasta. Zobacz gdzie możesz natknąć się na fotografa.

Pomysłodawcą albumu/książki Fashion People jest Dorota Wróblewska, producentka pokazów i promotor mody. Całkiem niedawno mogłyście oglądać ją jako jurora w modowym show 'Supermodelki', emitowanym w programie drugim telewizji polskiej. Projekt ten ma na celu uwiecznienie prawdziwej, niepozowanej mody ulicznej w jednym miejscu. W albumie znajdą się sylwetki osób, które zauważone przez fotografa zgodzą się na opublikowanie zdjęcia. Zresztą, kto by się nie zgodził, dochód ze sprzedaży będzie przekazany na cele charytatywne. Książka będzie wydana w języku angielskim i polskim. Osoby na zdjęciach mogą reprezentować każdą płeć oraz narodowość. Książka ta ma inspirować, nie znajdziecie w niej więc manekinów, ani modelek, ale zwykłych ludzi. Oceniana będzie nietuzinkowość i pomysł, jednak nie chodzi o to aby się przebrać, ale po prostu fajnie ubrać. – Tu nie chodzi o trendy, tu chodzi o styl. Zwracam uwagę na osoby, które są prawdziwe, naturalne -powiedziała w wywiadzie dla Planeta Fm Dorota Wróblewska. Wiek również nie ma znaczenia. Polowanie na modnych Polaków odbyło się już w marcu w Krakowie. Zdjęcia z tego miasta dowodzą, że dobry gust można mieć niezależnie od metryki.Chcesz zobaczyć swoje zdjęcie w tym albumie? Jeszcze masz szansę. Uwaga, najbliższy termin to już 30 kwietnia!

Oto lista adresów i miast, w których możecie dać się uwiecznić:

WARSZAWA 30 kwietnia /1 maja Nowy Świat, 21-22 maja na Street of Design

GDAŃSK 30 kwietnia/1 maja, Długi Targ

WROCŁAW 30 kwietnia/1 maja, Rynek

ŁÓDŹ 4-8 maja na FashionPhilosophy Fashion Week Poland

KIELCE 28 maja, Off Fashion

Premiera książki/albumu już 26 czerwca!

 

Aleksandra Chromik

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Dieta nie musi być tylko odchudzająca! Najlepiej jeśli dodaje nam...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.