Podziel sie!

59693 501130446590063_1342408913_nTuż przed Dniem Kobiet, bo 6-go marca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w prezentacji kolekcji „ Lady in the city" marki obuwniczej Nessi w showroomie Maven PR. Imprezę odwiedziło wielu cenionych stylistów i redaktorów.

Na evencie dopisali celebryci m.in. Agata Nizińska, Anna Bosak, Dorota Rojek i Olga Borys i przede wszystkim styliści pism modowych i lifestylowych, których zapraszono do wypożyczania modeli do sesji zdjęciowych. Wśród bardzo licznej kolekcji każdy znalazł coś dla siebie - od pięknych wysokich szpilek po wygodne i stylowe slippersy. Bogactwo fasonów i kolorów rozbudziło fantazję stylistów i już w głowach komponowali gotowe projekty. Nas urzekła stylistka Magdalena Iwańska. Zaproponowała nam kilka ciekawych rozwiązań stylowych i lekkich, w których buty Nessi odgrywały znaczącą rolę.

Nie zabrakło słodkości, dobrego wina i losowania atrakcyjnych nagród.

Partnerami eventu byli:

kaskadyczekolady.pl, mobilefashion.pl, Clarena, Peggy Sage, Provino, cottonballlights.pl.

Patronami medialnymi Busineswoman&Life oraz FRAPPÉ Magazine.

Fotografia: Ewelina Petryka/ PRomotion Instytut

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Jednym ze sposobów zmiany odżywiania jest przejście na wegetarianizm....
Buty to dla kobiet jedne z najważniejszych akcesoriów. Znam takie kobiety,...
Cytat z przeboju zespołu Skaldowie zdaje się potwierdzać aurę za oknem....
Dziś pierwszy z cyklu pakiet Must Have dla Was. Co królować będzie w tym...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.