Podziel sie!

Wiecznie modna kurtka skórzana. Jesienne kurtki pojawiły się już nie tylko w sklepach, ale i na ulicach. Wszystko przez pogodę, która w tym roku nas nie rozpieszcza.

Kurtka skórzana do niedawna była elementem umundurowania wojskowego w USA. Kojarzy się z określonymi subkulturami społecznymi np. gangami motocyklowymi, fanami rockandrolla, punka, czy metalu. Skórzna motocyklówka to zatem świadomy i podkreślający atuty społeczne styl. Takie okrycie ma wielu zwolenników i przeciwników głównie ze względu na fakrurę. Kurtka motocyklowa może ci posłużyć na wiele lat pod warunkiem, że odpowiednio o nią zadbasz. Może niestety dodawać kilogramów. Nieodpowiednio dobrana całkowicie psuje styl. Tak naprawdę historia kurtki skórzanej jest związana z motoryzacją. Powstała w celu ochrony przed przed upadkami motocyklistów. Pierwsza i oryginalna kurtka pochodzi z 1928 roku.

Kwestia wyboru i doboru

Abu uzyskać efekt buntowniczki, trzymaj się czarnego koloru i unikaj tanich, świecących się skór. Ważne są proporcje, dlatego zdecyduj się na kurtkę, która jest za duża, albo za mała. Nie szukaj kompromisu bo stracisz na stylu. Motocyklówka wymaga też odpowiedniej oprawy. Pasuje do wąskich spodni i dżinsu. Ogranicz biżuterię do minimum albo z niej zrezygnuj. Inaczej będziesz wyglądać jak przebrana, a nie ubrana ze smakiem. Możesz skomponować ciekawy zestaw z letnią sukienką. Fajnie wygląda skóra w połączeniu z białą marynarską bluzką i balerinkami. Decydując się na kurtkę, zwróć uwagę na jej grubość. Dobra skóra ma przynajmniej 1 milimetr grubości. Zwróć uwagę na wagę, bo zbyt ciężka kurtka może być ciężka w noszeniu. Zobacz różne propozycje na jesień.

 

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Karnawał w pełni. Domówki, prywatki i spotkania są na porządku dziennym....
Jesień to dobra pora roku, by sięgnąć po koszule. Duży ich wybór...
Kolor wina, karmin, szkarłat, malina ... Sezon jesień/zima 2011/12 pokaże...
W tym tygodniu w sklepach H&M pojawiły się pierwsze propozycje na...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.