Podziel sie!

org_ret_bloom_body_emulsion_250ml_shotAksamitna emulsja o bardzo łagodnej formule, opartej na roślinnych składnikach myjących.

Dzięki zastosowaniu kwasu mlekowego posiada fizjologiczne pH, delikatnie myje, nie naruszając naturalnej warstwy ochronnej skóry. Zawiera wyciąg z japońskiej wiśni o działaniu wzmacniającym i przeciwutleniającym. Kompleks Sepicalm VG z lilią wodną wraz z wyciągiem z babki lancetowatej wzbogacają emulsję o właściwości przeciwzapalne i łagodzące, zapewniając świeżość i długotrwały komfort wrażliwych okolic intymnych.
250ml. cena 30zł.
BEZPIECZNA FORMUŁA: Nie zawiera: SLES, ALS, SLS, PEGów, drażniących środków myjących, parabenów, olejów mineralnych, parafin, ftalanów, etanoloamin, surowców pochodzenia zwierzęcego, alergenów.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...